Jenerik Veri Toplama Robotu

Jenerik Veri Toplama Robotu Nedir?
Jenerik Veri Toplama Robotu, farklı bilgi sistemlerinin arka planında çalışmak üzere tasarlanmış bir yazılımdır. Robot yazılım, ilgili sistemin çalışması için ihtiyaç duyulan ve internette yer alan herhangi bir veriyi, verilen düzen ve takvim çerçevesinde toplayarak saklar.
Jenerik Veri Toplama Robotu ile Hangi Kaynaklardan Veri Alınabilir?
Jenerik Veri Toplama Robotu ile HTML, XML, RSS, PDF, CSV, ODF, Excel, Word türündeki kaynaklardan veri alınabilir. Kullanıcı girişi gerektiren, AJAX / Javascript ile çalışan, çok aşamalı seçimlerden sonra veriyi gösteren internet sitelerinde gerekli işlemlerin tümünü destekler.
Jenerik Veri Toplama Robotu Nerelerde Kullanılır?
Jenerik Veri Toplama Robotu, sürekli değişen bir veri grubunu takip etmek, elde edilen verileri karşılaştırmak ve işlemek, verilerdeki anlık değişimlerden haberdar olmak için kullanılabilir. Geliştirmiş olduğumuz projelerden benzinal.com üzerinde yayımlanmakta olan tüm veriler, Jenerik Veri Toplama Robotu tarafından sağlanmaktadır. Bu projede, Jenerik Veri Toplama Robotu her saat başı akaryakıt şirketlerinin internet sitelerinden yaklaşık 50 bin adet fiyat bilgisini okumakta ve saklamaktadır.

Hit Bilgi Teknolojileri Tic. San. Ltd. Şti.
hithitbt.com
+90 850 224 21 24