Örnek Projelerimiz

Jenerik Veri Toplama Robotu
Kendi projelerimizde kullanmak üzere geliştirmiş olduğumuz robotu, bileşen haline getirerek iş ortaklarımızın kullanımına açtık.
Pollemik.com
2004 yılında kurduğumuz Pollemik.com, Türkiye'de "Anket Sitesi" denince ilk akla gelen site oldu. Anketleri üyelerimiz oluşturdu, üyelerimiz oyladı; Pollemik.com kendi içerisinde bir topluluk haline geldi. Seçim anketi ve benzeri anketler oluşturarak yüz binlerce kullanıcının katılımı ile Türkiye'nin nabzını tuttuk. 2013 yılında altyapısını ve kullanıcı arayüzlerini tamamen yenilediğimiz bu eski toprak için yeni özellikler üzerinde çalışıyoruz.
Onbirim.com
2005 model Onbirim.com ile dört büyük takım taraftarına kadro belirleme şansı verdik. Fikstürler ve detaylı istatistikler ile Onbirim.com, futbolseverler için önemli bir bilgi kaynağı.
Benzinal.com
Akaryakıt pompa fiyatları karşılaştırma sitesi; Jenerik Veri Toplama Robotu'nu kullandığımız ilk projemiz. Her saat başı her il ve ilçedeki toplam 50 bin adet veriyi okuyarak karşılaştırıyoruz.
Lpgal.com
Benzinal.com'da olduğu gibi, Jenerik Veri Toplama Robotu ile okuduğumuz Otogaz/LPG fiyatlarını karşılaştırıyoruz.
Rakı Sofrası
2007'de, Facebook'un Türkiye'de popüler olmaya başladığı günlerde geliştirdik, ulusal ve uluslararası basında bolca haber olduk. Şarkı sözlerine, karikatürlere konu oldu; yaklaşık 1.5 milyon üyeye ulaştı.
Bence
Facebook'taki ikinci projemiz. Üyelerimize fikirlerini açıkça ifade edip tartışabilecekleri bir ortam hazırladık. Birçok dile uyarlayarak yabancı yatırımcıların ilgisini çektik. Yalnızca Türkçe versiyonu kısa zamanda 300 bin üyeye ulaştı. Twitter Türkiye'de popüler olunca projeyi sonlandırdık.
Eu Acho
Bence'yi Orkut için Portekizceye uyarladık; Brezilya'da oldukça popüler oldu.
CARDIO
AustriaCard Türkiye için özel olarak geliştirilen ERP sistemi.
FILIO
AustriaCard Türkiye için özel olarak geliştirilen dosya yönetim sistemi.
Saha Takibi
AustriaCard Türkiye müşterileri için özel olarak geliştirilen, kargo şirketleri ve e-ticaret platformları ile entegre saha takip sistemi.

Hit Bilgi Teknolojileri Tic. San. Ltd. Şti.
hithitbt.com
+90 850 224 21 24